Nabídka masáží

mas2.jpg
Relaxační Masáže

Relaxační masáž uvolní napětí těla, uklidní i pohladí mysl a dodá Vám novou energii. Masáže jsou zaměřeny na zklidnění, celkové ozdravění organismu, rozproudění energie a pozitivní naladění mysli. 

Při doplnění o účinky esenciálních olejů, přírodních vosků či čokolády, pak hýčkáme všechny stránky své bytosti. Relaxační masáže jsou jedním ze způsobů, jak dosáhnout uvolňující a osvobozující harmonii těla a duše.

Pravidelné masírování zlepšuje fyzickou i psychickou kondici. Zbavuje napětí a navrací síly, což je velmi dobrý způsob zvládání stresu. 


Tato masáž je celotělová, zaměřená na důkladné uvolnění, při kterém dochází k promasírování svalů, zlepšení tělního metabolismu a celkovému ozdravení. 

Při relaxaci jak psychické tak svalové můžeme začít vyplavovat nahromaděné toxiny a jiné neprospěšné látky. Tělo začíná regenerovat a nabírat nové síly a energii.


   masáž v délce 60 minut: 250 Kč
   
   masáž v délce 90 minut: 350 Kč
Bez názvu.JPG
line.JPG
Klasické - Rekondiční Masáže
Masáž odstraňující únavu a posílí regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení, pozitivně ovlivňuje lymfatický systém. U této masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech.
Klasickou masáží docílíme povolení napjatých svalů a tím se uvolní ztuhlé klouby, dochází tak k celkovému uvolnění a dobré pohodě. Zvýšení krevního oběhu zároveň napomáhá urychlovat chod mízní soustavy, která absorbuje a vylučuje odpadní látky. Relaxační masáž pomáhá odstraňovat stres, napětí a bolesti svalů, zmírňovat bolesti hlavy a problémy se spánkem. Podle hloubky použitých masážních pohybů se nervová zakončení stimulují nebo uklidňují a tím dochází k povolení napjatých a bolestivých svalů. K masáži používáme tělové a masážní oleje lisované za studena. Doporučuje se masáž celková, kde se masírují nohy zepředu a zezadu, záda a ruce. Nejčastěji žádaná masáž je masáž zad a šíje.


MASÁŽ ZAD

Masáž zad ulevuje od bolestí v hrudní a bederní oblasti páteře, způsobených především špatným držením těla a nošením břemen v jedné ruce.
Tato masáž odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž zad je naprosto uvolňující, dá nám vychutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění. Naše tělo náhle zjistí, jaký je požitek volně dýchat, stát a pohybovat se. Masáž zad uvolňuje napětí v dolní části zad. Je velmi účinná po dlouhém sezení nebo po dlouhých jízdách autem.

   masáž v délce 45 minut: 180 Kč
   
   masáž v délce 60 minut: 220 KčMASÁŽ ŠÍJE

Tato masáž je zaměřena na bolesti v oblasti šíje. Pomocí speciálních uvolňujících olejů uvolňuje ztuhlé krční svalstvo a navozuje příjemný pocit relaxace a celkového uvolnění. Velmi účinná při migrénách a pocitu točení hlavy. 

   masáž v délce 20 minut: 100 Kč
   MASÁŽ RUKOU

Masáž od ramen po konečky prstů přináší odlehčení a okamžitou úlevu pro unavené ruce. 

   masáž v délce 45 minut: 180 Kč
   
   masáž v délce 60 minut: 250 KčMASÁŽ NOHOU

Masáž nohou a chodidel je ideální pro odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou. Pozitivně ovlivňuje správnou funkci vnitřních orgánů, posiluje imunitní systém a zlepšuje krevní oběh. 

   masáž v délce 45 minut: 180 Kč
   
   masáž v délce 60 minut: 250 KčCELKOVÁ MASÁŽ

záda, šíje, hrudník, horní a dolní končetiny

   
   masáž v délce 60 minut: 490 Kč
DOPLŇKOVÉ MASÁŽE 


MASÁŽ HÝŽDÍ

Neostýchejte se vyzkoušet masáž hýždí, je velmi příjemná a účelná, jistě se vrátíte. Hýžďové svaly ochabují, jsou zatěžovány sedavým způsobem života, ale i fyzickou prací.
Masáž je vhodná pro všechny kteří mají sedavé zaměstnání a s tím spojené bolesti v bederní a křížové oblasti.

   60
   
   MASÁŽ BŘICHA

Masírována je část břicho od hrudní kosti po podbříšek. Masáž břicha je prováděna s pokrčenými nohy a musí být také prováděna na lačno. Po masáži břicha dojde k prokrvení, zlepšení trávení a funkci žaludku, střev a všech orgánů uložených v břišní dutině. Masáž břicha trvá cca 10 minut její délka a složení hmatů je přizpůsobeno potřebám a požadavkům každého klienta.

   60 Kč
    MASÁŽ DEKOLTU 

Masáž dekoltu je uvolňujíci, příjemná, relaxačně-harmonizační masáž. Uvolňuje prsní svalstvo a díky využití spaeciálních masážních olejů pomáhá uchovávat pokožku pružnou a pevnou.


  60

   

   
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one